Domáca pálenka najvyššej kvality

Domáca pálenka - palenica

Predaj domácej pálenky – 100% destilát z vysoko kvalitného ovocia. Počas destilácie sa do našej domácej pálenky nepridávajú žiadne konzervačné látky ani rafinovaný cukor. Prirodzená chuť domácich liehovín je zachovaná. Štipľavá chuť ovocia prevládajúca v našej pálenky.

 

Domáca pálenka a jej destilácia

Destilácia sa uskutočňuje technológiou kontinuálneho toku s použitím vákuových destilačných kolón (bez použitia látok obsahujúcu síru).

Výsledkom je čistý produkt, ktorý neobsahuje žiadne chemické prísady. V priebehu procesu sa vyrába kvapalina, aktívne uhlie a vodná para v množstve presahujúcom 100. Táto para sa zhromažďuje na výrobu nášho 52% alkoholu.

destilácia domácej pálenky

Silvovica - Domáca Pálenka

Vyskúšajte našu organickú domácu pálenku na vlastnej koži a vstúpte do sveta chuťových vnemov. V pokoji západoslovenských dedín, zbierame pre Vás najlepšiu úrodu. Pálenky sa destilujú z fermentovaných domácich ovocných muštov bez prísad. Prirodzená chuť ovocia sa zachováva v každej kvapke.

Domáca Slivovica
destilácia domácej pálenky

Tajomstvom našej jedinečnej chuti je prirodzené kvasenie z ovocných cukrov!

Špičková domáca pálenka sa vyrába iba z tých najlepších surovín – naša pálenka – Slivovica je vyrobená zo 100% prírodných surovín. Vyrobené zo sliviek zo Slovenských ovocných sadov v najlepšom období sezóny, dbáme na to, aby každá fľaša obsahovala len to najjemnejšie ovocie a prírodnú kvasnú pálenku so svojou neporovnateľne krásnou chuťou a voňavým buketom prilákala aj toho najnáročnejšieho obdivovateľa.

Priprava a kvas domácej pálenky - Domáca pálenka

Či už zásobujete domáci bar alebo organizujete drinkovú akciu, sme tou najlepšou voľbou.

Sme online obchod s alkoholom s fantastickým sortimentom domácich liehovín najvyššej kvality. Naša pálenica získava ovocie na kvasenie iba od najlepších ovocinárov preto naše nápoje poznáme.

Kvasenie ovocia domácej pálenky
Domáca Pálenka - Slivovica

100% destilát z vysoko kvalitného ovocia. Domáca Pálenka sa destilujú z fermentovaných domácich ovocných muštov bez prísad. Prirodzená chuť ovocia sa zachováva v každej kvapke.

Product Brand: LDK s.r.o.

Product Currency:

Product Price: 19.99

Product In-Stock: InStock

Editor's Rating:
5
Domáca Pálenka LDK,s.r.o. , Horné Turovce
Domáca Pálenka LDK,s.r.o. , Horné Turovce